polskie zabawki uk

Polskie zabawki dla dzieci w UK

Odpowiednie zabawki pomagają dziecku w odkrywaniu świata i w kreatywnym spędzaniu czasu wolnego. Mieszkając w Wielkiej Brytanii można z łatwością sprowadzić zabawki z Polski za pośrednictwem sklepów internetowych. Poznaj warte uwagi polskie zabawki UK od Rewolucja!

  1. Klocki Konstrukcyjne Geometryczne

Klocki konstrukcyjne doskonale rozwijają wyobraźnię przestrzenną, a także zdolności manualne. Budowanie przyda się nie tylko przyszłym architektom, ponieważ zabawa z klockami doskonale rozwija kreatywność, która potrzebna jest w każdej branży. Klocki to idealne zabawki dla dziecka, które dają mu możliwość swobodnego tworzenia i właściwie nigdy się nie nudzą!

  1. Zestaw solarny 6 w 1

Polskie zabawki UK to również modele solarne. W jednym zestawie znajduje się wiele elementów, które pozwalają zbudować aż sześć różnych konstrukcji. Wszystkie urządzenia i pojazdy zasilane są za pomocą dołączonej do zestawu baterii słonecznej. Zabawka pozwala zgłębić podstawy inżynierii i zrozumieć, jak działa energia solarna.

  1. Lalka Masza i Niedźwiedź Zestaw 4 w 1

Zabawki dla dzieci często przedstawiają postaci z ulubionych bajek i tak właśnie jest w przypadku tych zabawek. Masza i Niedźwiedź to rosyjska bajka, która jednak zdobyła w Polsce ogromną popularność. W zestawie znajduje się pluszowa postać Maszy, niedźwiedzia, a także torebka i zabawkowy smartfon sygnowany wizerunkiem postaci z bajki. Ten zestaw prezentowy będzie trafiony dla każdej małej dziewczynki.